Tábor 2020 Táborů

motto:
        H
ledáš dobrodrůžo, nad které fakt není?
            Máme pro tě tábor přímo jubilejní!

Elektronická přihláška

Rusava Jestřabí
 Hostýnské vrchy
  2. - 15. 8. 2020

Všem našim táborníkům, holkám, klukům, dětem! Neseme vám dobré zprávy, slibně provoněné létem. Ve dvou týdnech v srpnu na Rusavě provětráme dvacet témat (!) a to hravě. Není vůbec lehké vybrat ty nejlepší kusy, ale je to výzva převeliká – tak to jdeme zkusit!

J
e to neuvěřitelné, ale je to tak. V letošním roce si připomeneme úžasnou třicítku let, před kterou jsme vůbec poprvé a na vlastní triko vyrazili, ještě s malou skupinou táborových dětí, do malebné Rusavy, na ono nádherné místo, zvané Jestřabí. K tomu ještě oživíme rovných dvacet letních dobrodružství, které byly spojeny s nejrůznějšími tématy. A zde jsou fakta, milé děti: heslo Tábor Rusava – dobrá nálada vzniklo na Jestřabí v roce 1991 a první tzv. „barevný“ tábor na stejném místě odstartoval o deset let později, v roce 2000. Ostatně, o těchto významných „darťáckých“ událostech píšeme podrobně i na našem webu…

Možná jste je zažili, nebo o nich slyšeli, důležité to však není, po letošním táboře se totiž všechno změní. Ty největší hity znovu oprášíme a to, co si navaříme, také spolu sníme. Proto hrdě volám, až se sejde skvělá táborová parta – ať žije náš nový tábor: The Very Best of DARTA!

Barevná družstva prožijí Příběhy plné Překvapení. Hádankou je, nakolik (Ne)zvyklé zážitky je změní. Týmy budou soupeřit jak Národy na olympiádě, tvrdě, přesto poctivě a hrdě. V okolních lesích Pohybovati se budou víc než Statečně a každé výzvě postaví se Vynalézavě, směle a výtečně. Kapitáni dobře vědí: někdy třeba podat výkon Rekordní, jindy zase použít to správné Přísloví. Protiklady, ty se přitahují navždy a Znamení Hrdiny tak může v týmu získat každý! Stále je pro vás Záhadou, co se bude dít? Řemeslo tábornické chcete okusit? Myslíte, že pro zážitky nutno jíti Světa kraj? (Ne)smysl! RUSAVA je pravých táborníků ráj! Aneb´, kdo se na Jestřabí Objeví, ten zde ve svém Živlu jest. Pokud letos Darta-ňanem budeš, pak i Tobě budiž všechna čest!

Tábor je určen dětem od 7 do 17 let. Nachází se uprostřed krásné přírody s vyhlídkou do údolí. Ubytování v malých srubech, v chatách nebo v hlavní budově (nejmenší děti). K dispozici WC + umývárny s teplou vodou, sportovní areál, vlastní prostorné ohniště s posezením, stolní tenis, klubovna. Stravování v hlavní budově s výbornou domácí kuchyní. Koupaliště se skluzavkami a tobogánem cca 15 minut od tábora. Kvalitní program. Zkušení vedoucí a odborný zdravotnický dohled samozřejmostí.

Vydej se s námi cestou táborovým časem – oslavme 30 let s Dalčou (a jeho šedým vlasem) Innocent

Odjíždíme

V neděli 2. 8. 2020 v 11 hodin ze Zlína, z parkoviště pod Sportovní halou.

Vracíme se

V sobotu 15. 8. 2020 cca ve 13 hodin tamtéž.

Co nás čeká

Dva společné prázdninové týdny s výbornou partou dětí i vedoucích, zajímavé soutěže o ceny i bez, hry známé i ty netradiční, sportovní a jiná klání, večery pod hvězdami (s diskoškou či kytarami), letní kino, zajímaví hosté… a hlavně legrace! To je další prázdninové dobrodružství, na které vás zveme, prostě senzace! 

Co nás to bude stát

Celková cena … Kč 5 900,- (včetně DPH).

V ceně tábora jsou tradičně zahrnuty veškeré náklady!

Ubytování, strava 6x denně, pitný režim, doprava, pojištění, vstupné na koupaliště, originální trika, barevné diplomy, ceny do soutěží, vystoupení zajímavých hostů, atd. Poukaz je možno hradit po částech.

POZOR, NOVINKA!
Při uhrazení poukazu či zálohy do 2. 4. 2020 bude celková cena jen 5 500 Kč!
Při uhrazení poukazu či zálohy do 2. 5. 2020 bude celková cena jen 5 700 Kč!

Jak se přihlásit

Vyplnit co nejdříve elektronickou přihlášku na našem táborovém webu. Chvíli počkat na další info, uhradit s pomocí rodičů poukaz nebo zálohu a pak už se jen a jen těšit. :-)

Propozice, podrobný seznam věcí, způsob platby, atd. pošleme nejpozději do týdne e-mailem. Máte-li jakékoli další dotazy, volejte, pište.

dali.d@email.cz / +420 608 822 205 

Připravujeme

Fotogalerie


Poslední úpravy : 2021-03-02, 3:55:25 odp.