Letní dětská rekreace "Tábor 2023 pověstí"

motto:
        ……pověsti dávných časů pobaví rusavskou chasu 

Elektronická přihláška

Rusava Jestřabí
 Hostýnské vrchy
30. 7. - 12. 8. 2023

Milá dítka, jinoši či panny, za uši si pište. O pověsti staré, přesto stále živé, slyšte, slyšte, slyšte:

Praděd Moravan, hledaje dávnou lásku, kněžnu Rališku, ve hvozdech Horní Bečvy, bloudil horami, lesy, ba i nejrůznějšími vrchy, až dorazil s družinou Dartaňanů na bájnou horu Pardus. Rozhlédl se po okolní krajině a nad údolím spatřil kroužit ladným letem jestřába. Náhle dravci vypadlo z křídla jedno pero a tiše se snášelo kamsi k úpatí hory. „Kam to pero doletí, tam nový tábor postavíme vzápětí!“, prohlásil Praděd Moravan a vydal se se svými druhy ono místo dopadu hledat. Při strmém klesání stezkami plnými výmolů a padlých stromů si několik členů skupiny vymklo kotníky a jinak poranilo své údy. Lehce potlučení, však psychicky nezlomeni nakonec spadlé pero našli. Leželo uvízlé v koruně osamocené jabloně nad travnatou strání. To místo Moravan pojmenoval Jestřabí a tam také založil tábor.

Dartaňané milí, spojme naše síly. Pojďme zkusit štěstí ve světě pověstí. S týmovým šátkem na zápěstí, když družstvo lesem cestu si klestí, jeho radost sílí, neboť už se blíží k cíli! Jen ten, kdo znásobí svou píli, tak za malou chvíli bude držet poklad v pěsti. A budou o něm kolovat i zvěsti!

Tábor je určen dětem od 7 do 17 let. Nachází se uprostřed krásné přírody s vyhlídkou do údolí. Ubytování v malých srubech, chatách nebo v hlavní budově (nejmenší děti). K dispozici WC + umývárny s teplou vodou, sportovní areál, vlastní prostorné ohniště s posezením, stolní tenis, klubovna. Stravování v hlavní budově s výbornou domácí kuchyní. Koupaliště se skluzavkami a tobogánem cca 15 minut od tábora. Kvalitní program. Zkušení vedoucí a odborný zdravotnický dohled samozřejmostí.

Odjíždíme

V neděli 30. 7. 2023 ve 14 hodin (!) ze Zlína, z parkoviště před prodejnou PLANEO na Vršavě ve Zlíně.

Vracíme se

V sobotu 12. 8. 2023 cca ve 14 hodin tamtéž.

Co nás čeká

Dva společné prázdninové týdny s výbornou partou dětí i vedoucích, zajímavé soutěže o ceny i bez, hry známé i ty netradiční, sportovní a jiná klání, večery pod hvězdami (s diskoškou či kytarami), letní kino, zajímaví hosté… a hlavně legrace! To je další prázdninové dobrodružství, na které vás zveme, prostě senzace! 

Co nás to bude stát

Celková cena činí … Kč 8 450,- 

V ceně tábora jsou tradičně zahrnuty veškeré náklady:

Ubytování, strava 6x denně, pitný režim, doprava autobusy, pojištění, vstupné na rusavské koupaliště, originální trika, barevné diplomy, ceny do soutěží, pestrý program, vystoupení zajímavých hostů, atd. Poukaz je možno hradit po částech.

POZOR!
Děti, které se zúčastnily Tábora lyžařů & snow*borců HB 2023 hradí jen 8 100 Kč! 

Jak se přihlásit

Vyplnit co nejdříve elektronickou přihlášku. Chvíli počkat na další info, uhradit s pomocí rodičů poukaz nebo zálohu a pak už se jen a jen těšit. Propozice, podrobný seznam věcí, možnosti a způsob platby, atd. posíláme do týdne e-mailem.

Máte-li jakékoli další dotazy, volejte, pište:
dali.d@email.cz
/ +420 608 822 205 

Připravujeme

Fotogalerie


Poslední úpravy : 2023-05-23, 3:11:48 odp.