TÁBOR 2019 ŽIVLŮ

motto:…na Rusavě budeš ve svém živlu,
u ohně i v eskymáckém iglú  

Elektronická přihláška

  Rusava - Jestřabí
   Hostýnské vrchy
  28. 7. - 10. 8. 2019

Milá dítka, rodičové ctění!
Vyšetřete krátkou chvíli k „rusavskému“ čtení. Letní tábor na Jestřabí opanují letos známé i neznámé živly, a my bychom uvítali, kdyby na náš „pamflet“ vaše (naše táborové) děti kývly.

Čtyři živly základní prý máme, z čítanek i webů dobře známe. Ale když je živel jednou dobrý sluha a pak (nedej bože) špatný pán, pochybnosti fantazii roztáčejí bez zábran. Říkáš: Chci, pro mnohé důvody, trávit léto u vody. Trávit léto na vzduchu a zůstat zdravý na duchu. Mít bezpečné zázemí ukotvené na zemi. Večer „békat“ blízko ohně, to je léto přesně pro mě! Snad ale pak nezkazí mé plány, když ty živly lačné stanou se mi pány. Oheň, voda, země, vzduch – na Jestřabí uzavře se kruh.

Zkrotit živly, to chce kuráž! „Zvládnu to sám?“, možná ještě dumáš… Ale nic se neboj, vždy když budeš čelit silám živelným, spolehnout se můžeš na svůj skvělý tým! Totiž, v létě na Jestřabí, abych řek, potkáš nejen čtyři známé živly – spíš několik desítek :-)

Tábor je určen dětem od 7 do 17 let. Nachází se uprostřed krásné přírody s vyhlídkou do údolí. Ubytování v malých srubech, současně i v chatách nebo v hlavní budově (nejmenší děti). K dispozici WC + umývárny s teplou vodou, sportovní areál, vlastní prostorné ohniště s posezením, stolní tenis, klubovna. Stravování v hlavní budově s výbornou domácí stravou. Koupaliště se skluzavkami a tobogánem cca 15 minut od tábora. Kvalitní program. Zkušení vedoucí a odborný zdravotnický dohled samozřejmostí.

Zbabělost si nechte na doma. Čekají nás dobrodružství, legrace a… „živelná pohroma“. :-)

Odjíždíme

V neděli 28. 7. 2019 v 11 hodin ze Zlína, z parkoviště pod Sportovní halou.

Vracíme se

V sobotu 10. 8. 2019 cca ve 13 hodintamtéž.

Co nás čeká

Dva společné prázdninové týdny s výbornou partou dětí i vedoucích, zajímavé soutěže o ceny i bez, hry známé i ty netradiční, sportovní a jiná klání, večery pod hvězdami (s diskoškou či kytarami), letní kino, zajímaví hosté… a hlavně legrace! To je další prázdninové dobrodružství, na které vás zveme, prostě senzace! 

Co nás to bude stát

Celková cena … Kč 5 350,- (včetně DPH).  V ceně tábora jsou jako vždy zahrnuty veškeré náklady:

Ubytování, strava 6 x denně, pitný režim, doprava, pojištění, vstupné na koupaliště, originální trika, barevné diplomy, ceny do soutěží, vystoupení hostů, atd. Poukaz je možno hradit po částech.

Jak se přihlásit

Je třeba nejprve vyplnit elektronickou přihlášku. Propozice, podrobný seznam věcí, způsob platby, atd. posíláme do týdne e-mailem.
Pro další dotazy volejte, pište.
dali.d@email.cz / +420 608 822 205 

Připravujeme

Fotogalerie


Poslední úpravy : 2019-11-15, 10:56:08 dop.