Tábor 2022 pólů

motto:
        …póly se vždy přitahují a na tom ten náš program stojí :-)  

Elektronická přihláška

Rusava Jestřabí
 Hostýnské vrchy
  31. 7. - 13. 8. 2022

Holky, kluci, malí, velcí. Dlouzí, krátcí, tlustí, tencí. Čtěte, co vám píšeme, na tábor vás pozveme! Vše se letos bude točit, stejně jako Země, kolem pólů. Nebudete na to ale sami, zažijem´ to přece spolu. V roce, jemuž vládnou dvojky, každému pár najdeme, k vodě chladné oheň horký, v temných koutech rožneme.

Pár, to je, inu, milé děti, dar. Když dvojici hudba spojí, jako duo vystupují. Když ale dva proti sobě brojí, říká se, že v protipólu stojí. Naštěstí, ty protipóly, i když pikle kují, navzájem se přitahují. Abychom to více osvětlili, kolem párů, dvojek, dvojic (a k těm pólům nejvíc´), soustředíme naše síly. Ale nejen síly, také myšlenky a fóry, abychom se všichni pobavili. To vy táborníci, zkrátka, velmi dobře znáte, kdo se s DARTOU dvakrát setká, nezná nudu (a to ani podvacáté). Wink

Těšte se na oblíbené polární aktivity dopóledních i odpóledních programů jako přespólní běh, vodní pólo a zápólení barevných týmů. Chybět nebude ani oblíbená aktivita vedoucích – pólední klid. A u táboráku si třeba zazpíváme i nějakou písničku od Póla Mekkartnyho nebo Dajánu od Póla Anky. ;-)

Tábor je určen dětem od 7 do 17 let. Nachází se uprostřed krásné přírody s vyhlídkou do údolí. Ubytování v malých srubech, v chatách nebo v hlavní budově (nejmenší děti). K dispozici WC + umývárny s teplou vodou, sportovní areál, vlastní prostorné ohniště s posezením, stolní tenis, klubovna. Stravování v hlavní budově s výbornou domácí kuchyní. Koupaliště se skluzavkami a tobogánem cca 15 minut od tábora. Kvalitní program. Zkušení vedoucí a odborný zdravotnický dohled samozřejmostí.

                                                  Dartaňané milí, spólme naše síly…!

Odjíždíme

V neděli 31. 7. 2022 ve 14 hodin (!) ze Zlína, z parkoviště pod Sportovní halou.

Vracíme se

V sobotu 13. 8. 2022 cca ve 14 hodin tamtéž.

Co nás čeká

Dva společné prázdninové týdny s výbornou partou dětí i vedoucích, zajímavé soutěže o ceny i bez, hry známé i ty netradiční, sportovní a jiná klání, večery pod hvězdami (s diskoškou či kytarami), letní kino, zajímaví hosté… a hlavně legrace! To je další prázdninové dobrodružství, na které vás zveme, prostě senzace! 

Co nás to bude stát

Celková cena … Kč 6 700,- (včetně DPH).

V ceně tábora jsou tradičně zahrnuty veškeré náklady!

Ubytování, strava 6x denně, pitný režim, doprava, pojištění, vstupné na koupaliště, originální trika, barevné diplomy, ceny do soutěží, vystoupení zajímavých hostů, atd. Poukaz je možno hradit po částech.

POZOR!
Při uhrazení poukazu či zálohy do 30. 4. 2022 bude celková cena jen 6 350 Kč!
Při uhrazení poukazu či zálohy do 31. 5. 2022 bude celková cena jen 6 550 Kč!

Jak se přihlásit

Vyplnit co nejdříve elektronickou přihlášku. Chvíli počkat na další info, uhradit s pomocí rodičů poukaz nebo zálohu a pak už se jen a jen těšit.
Propozice, podrobný seznam věcí, způsob platby, atd. posíláme nejpozději do týdne e-mailem.

Máte-li jakékoli další dotazy, volejte, pište:
dali.d@email.cz
/ +420 608 822 205 

Připravujeme

Fotogalerie


Poslední úpravy : 2022-04-11, 7:29:35 dop.