Tábor 2021 století

motto:
         …kdo si s námi proletí jednadvacet století?  

Elektronická přihláška

Rusava Jestřabí
 Hostýnské vrchy
  1. - 14. 8. 2021

Holky, kluci, táborníci, co na srdci máme, co vám chceme říci? Že dobrých zpráv není nikdy dost, že chceme být zase s vámi, jen tak pro radost. Že by měla rychle padnout opona za všemi těmi triky, které na nás zkouší korona. Že s nadějí a optimismem vyhlížíme činy nové a že stejně jako vloni, budou snové, skvěle táborové. A že víru v dobrý konec máme a navzdory viru že to dáme! (Tak přísaháme!)

A teď už pozorně čtěte, ať o něco nepřijdete…

Když vloni v srpnu Elon Musk postaral se o poprask a vyslal svoje satelity do vesmíru, cestovaly nad Rusavou a kdekdo nad tím kroutil hlavou, tu zaznamenal signál skrytý – objevil časovou díru. Tam v prudkém kopci na Jestřabí, kam nevystoupá, kdo je slabý, stojí brána času velká, prý už roky. A do té díry časové, vážené dámy, pánové, cesta nás teď v létě čeká, tam povedou naše kroky.

Digitální očista začne nulou, od Krista, projdeme si cestu dvou slovanských věrozvěstů, zahlédneme, než nám zmizí, lehký úsměv Mony Lisy, poznáme kus historie za královny Viktorie, nahradíme koňské káry vozem ze století páry, průmyslová revoluce zaměstná nám všechny ruce, ruch gotiky, renesance pomůže s výukou tance, s Kolumbem do Ameriky zformujeme naše šiky, na chvíli a raděj z dálky okusíme pachuť války. Starověk a středověk bude střídat novověk… než rychlostí nadzvuku vrátíme se k Facebooku. :-)

Tábor je určen dětem od 7 do 17 let. Nachází se uprostřed krásné přírody s vyhlídkou do údolí. Ubytování v malých srubech, v chatách nebo v hlavní budově (nejmenší děti). K dispozici WC + umývárny s teplou vodou, sportovní areál, vlastní prostorné ohniště s posezením, stolní tenis, klubovna. Stravování v hlavní budově s výbornou domácí kuchyní. Koupaliště se skluzavkami a tobogánem cca 15 minut od tábora. Kvalitní program. Zkušení vedoucí a odborný zdravotnický dohled samozřejmostí.
                                                  Dartaňané milí, spojme naše síly…!

Odjíždíme

V neděli 1. 8. 2021 ve 13 hodin (!) ze Zlína, z parkoviště pod Sportovní halou.

Vracíme se

V sobotu 14. 8. 2021 cca ve 13 hodin tamtéž.

Co nás čeká

Dva společné prázdninové týdny s výbornou partou dětí i vedoucích, zajímavé soutěže o ceny i bez, hry známé i ty netradiční, sportovní a jiná klání, večery pod hvězdami (s diskoškou či kytarami), letní kino, zajímaví hosté… a hlavně legrace! To je další prázdninové dobrodružství, na které vás zveme, prostě senzace! 

Co nás to bude stát

Celková cena … Kč 5 900,- (včetně DPH).

V ceně tábora jsou tradičně zahrnuty veškeré náklady!

Ubytování, strava 6x denně, pitný režim, doprava, pojištění, vstupné na koupaliště, originální trika, barevné diplomy, ceny do soutěží, vystoupení zajímavých hostů, atd. Poukaz je možno hradit po částech.

POZOR!
Při uhrazení poukazu či zálohy do 30. 4. 2021 bude celková cena jen 5 500 Kč !
Při uhrazení poukazu či zálohy do 31. 5. 2021 bude celková cena jen 5 700 Kč !

Jak se přihlásit

Vyplnit co nejdříve elektronickou přihlášku. Chvíli počkat na další info, uhradit s pomocí rodičů poukaz nebo zálohu a pak už se jen a jen těšit.
Propozice, podrobný seznam věcí, způsob platby, atd. posíláme nejpozději do týdne e-mailem.

Máte-li jakékoli další dotazy, volejte, pište:
dali.d@email.cz
/ +420 608 822 205 

Připravujeme

Fotogalerie


Poslední úpravy : 2021-04-17, 1:27:03 dop.